עוד לקוחות, עוד מכירות, עוד רווחים

פיי-פר-ליד, כמהות שמה, מהווה הזדמנות ייחודית למפרסמים לפרסם ברשת פרסום אינטרנטית, על בסיס הצלחה בלבד. משמעות המודל העסקי של פיי-פר-ליד הוא הפיכת ההוצאה על פרסום להוצאה משתנה, כאחוז מהמכירות, בניגוד לפרסום כהוצאה קבועה ללא ידע אמיתי אודות תוצאות הפרסום.

רשת הפרסום האינטרנטית של פיי-פר-ליד כוללת אלפי אתרים ומגישה מעל ל-10 מליון חשיפות ביום.

כמפרסם, אין אנו רוצים לגרום לך להוצאות מיותרות. ההצלחה שלך היא גם ההצלחה שלנו. אנחנו לא מחייבים את המפרסמים בעבור החשיפות או בעבור ההקלקות על הפרסומות. מהות הרעיון של פיי-פר-ליד הוא יצירת ערך מוסף למפרסמים, ולא בשום צורה שהיא להחליף פרסום קונבנציונאלי. אנחנו מחייבים את המפרסמים עבור פניות של לקוחות המעוניינים לקבל מידע נוסף אודות המוצר או השירות המוצע - באופן ישיר!

הפניות שנוצרות כתוצאה מהקמפיין הפרסומי המאסיבי ברשת האתרים אשר עובדים עמנו מתנקזות אל תוך מערכת ניהול ייחודית שפותחה על ידינו. מערכת הניהול מפעילה מערך Fraud Detection אשר יודע לבדוק ניסיונות תרמית. כמו כן, נבדקות פניות באופן מדגמי על ידי צוות פיי-פר-ליד בכדי למנוע מהמפרסמים בזבוז זמן יקר.

את הקמפיין הפרסומי אנו ממקסמים למספר החשיפות הגדול ביותר, ומשתמשים בטכניקות שיווק אינטרנטיות פורצות דרך בכדי ליצור עבורכם את הפניות האיכותיות ביותר. במקביל לרשת הפרסום הרגילה אותה אנו מפעילים על בסיס קבוע, אנו יוצרים עבור המפרסמים העובדים איתנו קמפיינים בגוגל, ומשתמשים בטכניקות SEO מתקדמות בכדי לפגוע לקהל המפולח ביותר, ועל ידי כך לשפר את איכות הלידים.

לחצו כאן להזמנת "לידים" לעסק שלכם »

עדיין לא השתכנעתם? בקרו בשאלות ותשובות או צרו איתנו קשר לכתובת [email protected] למידע נוסף.

* אין באפשרותינו לקבל כל לקוח עם כל שירות/מוצר.התחברות למערכת הניהול (מפרסמים):
שם משתמש:
סיסמא:
   שכחת סיסמא?

מעוניין להזמין 'לידים' לעסק שלך?


מאמרים שיווקיים למפרסמים:

Live Chat Offline